Чтобы стать миллиардером, нужна прежде всего удача, значительная доза знаний, огромная работоспособность, но самое главное – вы должны иметь менталитет миллиардера. Менталитет миллиардера – это такое состояние ума, при котором вы сосредотачиваете все свои знания, все свои умения, все свои навыки на достижении поставленной цели.  Пол Гетти

Денис Григор'єв. Нічна пиятика або волейбольний майданчик?


Напередодні літа, Одеський ресторан, який був в центрі подій через те що не дотримувався правила пожежної безпеки і в підсумку загорівся на цих вихідних, тепер збирається забудувати пляж, на якому проводяться турніри з пляжного волейболу

Почнемо з того що горе-підприємці забудовують весь пісок дерев'яними настилами (самі настили і барні стійки з нічним клубом, які вони там відкривають самі по собі вже не законні), так крім цього вони ще й вирішили забудувати пляж, на який, на скільки мені відомо, у них немає взагалі ніяких документів.
Любителі пляжного волейболу звернулися до з проханням висвітлити неприємну ситуацію, пов'язану зі спробою захоплення майданчиків для пляжного волейболу на пляжі на 13-й станції Великого Фонтану.

Завтра на апаратній нараді буду піднімати питання про законність даного заходу, і чому одесити повинні страждати через те, що хтось вирішив заробити ...




Пост розміщений стороннім користувачем нашого сайту. Думка редакції може не збігатися з думкою користувача

очевидно, що потрібно керуватися законом, а не побажаннями інтернет-користувачів, багато з яких при такій постановці питання цілком можуть бути не за волейбол

Відповісти

Залишимо для поліції питання про причинно - наслідкового зв'язку недотримання правил пожежної безпеки «горе - підприємців» та їхнім наміром розширити зону пляжного сервісу. Цікаво, а жителі турецьких і єгипетських «міст - курортів» теж так активно протестують проти розважальної інфраструктури на своїх пляжах? Або вони розуміють, що без сучасного якісного сервісу отримати «ван долар» від «якісного» - тобто платоспроможного туриста не вдасться? А без такого сервісу ми, як і раніше, будемо спостерігати на пляжах «дешевих засірателей піску», для яких, його, очевидно, і хочемо зберегти. І я б зрозумів, якби проти практично єдиною процвітаючою в місті галузі виступали б «альтернативні роботодавці», що наповнюють бюджет від успішного бізнесу. Але і це не так. Хтось хоче використовувати для «розпилювальних розборок» популізм щодо ностальгують пенсіонерів, які страждають від того, що «хтось вирішив заробити», але, тим не менш, пенсію хочуть отримувати незалежно від наповнення бюджету.

Відповісти

а які плюси для людини ніяк не пов'язаного з тур. ��ндустрією в тому, що вона в місті розвивається? мінуси очевидні - подорожчання всього, від житла, до елементарних продуктів харчування, в сезон наплив відпочиваючих, часто поводять себе "специфічно", ще більші пробки

Відповісти

Не буду повторювати банальних фраз про податки і пенсії: для цього курортний бізнес потрібно спочатку вивести з тіні, хоча б до рівня єдиноподатників. Але навіть "чорний нал" підпорядковується економічним принципом "мультиплікатора": гроші, зароблені в курортній індустрії, підуть на хабарі чиновникам, покупку житла в новобудовах, будуть пропиті і прогулятися в ресторанах, на ринках і в супермаркетах, витрачені на навчання, розваги і виховання дітей і, врешті-решт, на ліки, лікарів, вчителів, таксистів і перукарів. Дещо, при цьому, навіть вийде з "тіні" і поповнить бюджет за рахунок податків вище згаданих громадян і сфер. Якщо не вірите - згадайте, як виглядають в години "пік", та й просто, серед дня головні міські вулиці, пройдіться по новостроям у моря - всі ці гроші там ...

Відповісти

ну я радий за тих, у кого щось осідає прямо або побічно, але мені, що має дохід з джерел абсолютно не пов'язаних з рідним містом, було б зручніше, щоб він залишався старої доброї Одесою, а не перетворювався у всеукраїнський курорт, попутно підвищуючи вартість всього (вже про ціноутворення в сфері послуг мовчу, "ЕТА Ж ОДЕСА").
зрозуміло, що це моє бурчання нічого не змінить і простіше самому піти в інше місто, але бажання такого поки немає.

Відповісти

Ваша позиція зрозуміла. Але місто - це, перш за все, ті люди, які живуть і годуються в ньому. Інакше його не стане. Нам у "спадок" дісталася "совкова промисловість" (вона, практично, мертва), курортна інфраструктура (з червня по вересень у нас "таки курорт") і портова інфраструктура, яка розвинулася, обростаючи різномастої міжнародною торгівлею. Плюс моряки - їхні гроші теж не роблять місто дешевше. До речі, такий наше місто було завжди, цим він відрізнявся від "умовного Кіровограда". З цього і годується місто, який Ви "не маєте бажання залишати", а, якщо і покинете, то, все одно будете вважати його рідним.

Відповісти

До речі, саме "специфічно провідні себе відпочиваючі" і є "засірателямі" наших пляжів. Сьогодні рівень достатку вже в значній мірі відбивається на рівні культурному. Але для цього контингенту потрібен відповідний сервіс, який є в Туреччині і в Єгипті, а нам - не потрібен.

Відповісти

Ви не плутайте, розвиток курортного бізнесу з забудовою пляжів! Ресторан і кафе на пляжі це не нормальна курортна інфраструктура. Нормальному відпочиваючому потрібен нормальний пляж + кафе, бар, ресторан поблизу, але не замість пляжу, не замість волейбольного майданчика (яка до речі теж інфраструктура, і яка на відміну від "бадег" практично одна на цілий город !!!). І хочу ще сказати, під нашу "бадежную" інфраструктуру поїде і такий же турист. Але ж могли б і як до Туреччини або на Кіпр все футбольні (наприклад) команди в міжсезоння на збори їдуть!

Відповісти

У Туреччині та в Єгипті в футбол грають не на піску, в на футбольних полях пристойних готелів. Яких, до речі, у нас теж немає. А що стосується піску, то я, особисто, вважаю за краще бачити на ньому шезлонги з парасольками і столиками для їжі і напоїв, а не "громадян", лузати насіння, бухати пиво з дволітрових ємностей, закопують в пісок кісточки і недопалки, і, просто, гадящіх на пляжі під себе. Так, пляжний сервіс коштує грошей, а щорічний ажіотаж навколо оренди пляжів і відсутність конкуренції роблять ціни неосудними, але це теж "лікується" вільним ринком. А ті, хто проти "пляжного сервісу", повинні розуміти, що прибирати за ними теж ніхто не зобов'язаний. І зарплати бюджетникам, і пенсії не з піску беруться - в піску тільки кісточки і інші какашки. І ще: жити біля гарного ресторану - це не означає, що там можна їсти даром.

Відповісти

Наприклад, тут.
Загугли "Пляжний сервіс в Туреччині" і буде Вам щастя 🤓. Ніхто не стверджує, що там немає великих окритія піщаних пляжів. Але багатий турист прагне до кращого.

Відповісти

Для курортного міста, кращий пляж це той, який приносить його власникам максимальний дохід. Курорт це такий же бізнес, як торгівля, виробництво і сільське господарство. А вивести його «з тіні» і дати можливість громаді отримувати дохід від оренди і податків до місцевого бюджету заважають, як раз, таки борці «за пляжі без сервісу». З їх допомогою гроші від пляжного бізнесу йдуть в кишені міських чиновників, а не в бюджет громади.

Відповісти

Потрібно раз і назавжди припинити цю практику - жодних будівель на піску. Ні тимчасових, ні постійних. При тому, що самого піску у нас в межах міста - кіт наплакав. (

Відповісти

Таки дивне формулювання для депутата! До чого цей соцопитування, якщо є буква закону, а то і відповідь можна несподіваний отримати, і що потім з ним робити?

Відповісти

Нормальний популізм депутата: користується підтримкою електорату, для якого слово «заробити» вже є криміналом і не поєднується зі словом «закон».

Відповісти