Чтобы стать миллиардером, нужна прежде всего удача, значительная доза знаний, огромная работоспособность, но самое главное – вы должны иметь менталитет миллиардера. Менталитет миллиардера – это такое состояние ума, при котором вы сосредотачиваете все свои знания, все свои умения, все свои навыки на достижении поставленной цели.  Пол Гетти

Акції в меблевих магазинах Королівство Сну

Дуже низькі ціни на МАТРАЦИ!

З 1 червня в «Королівстві Сну» дуже низькі ціни на матраци З 1 червня в «Королівстві Сну» дуже низькі ціни на матраци! Відповідно до нашого гаслом «Якість вище, ціни нижчі» на всі матраци Kondor діє гарантія 36 місяців, а також надається знижка 20% на матраци, наматрацники та подушки.
з 1.06.2019 р по 30.06.19 р

31 травня 2019 Знижки до 60% на меблі та інші товари

Тільки зараз можна купити ліжка, тумбочки, комоди, а також спальні виробництва КНР до 60% дешевше Тільки зараз можна купити ліжка, тумбочки, комоди, а також спальні виробництва КНР до 60% дешевше! Поспішайте купити меблі зі значною знижкою.
з 1.06.2019 р по 30.06.19 р

31 травня 2019 Знижки до 20% на меблі Лером

З 1 червня в «Королівстві Сну» діють знижки до 20% на меблеві колекції Олівія, Роберта, Валерія та Дольче Нотте фабрики Лером З 1 червня в «Королівстві Сну» діють знижки до 20% на меблеві колекції Олівія, Роберта, Валерія та Дольче Нотте фабрики Лером!
з 1.06.2019 р по 30.06.19 р

31 травня 2019 Акція «Ліжко за 293 руб.»

Літо - найкращий час для вигідних покупок Літо - найкращий час для вигідних покупок! Тільки зараз в магазинах «Королівство Сну» проходить акція: ліжко Леонардо КР-205 (160х200 см) за спеціальною ціною 293 руб. при покупці в комплекті з будь-яким матрацом!
з 1.06.2019 р по 30.06.19 р

31 травня 2019 Ліжко за 242 рубля!

Акція в магазинах «Королівство Сну»: ліжко 9813 (160х200 см) за спеціальною ціною 242 руб Акція в магазинах «Королівство Сну»: ліжко 9813 (160х200 см) за спеціальною ціною 242 руб. при покупці в комплекті з будь-яким матрацом!
з 1.06.2019 р по 30.06.19 р

31 травня 2019 Знижки на люстри і світильники

Тільки зараз Тільки зараз! Знижки до 40% при покупці двох і більше світильників в магазинах «Королівство Сну». Діє розстрочка до 12 місяців без переплат. Поспішайте за вигідними покупками!
з 1.06.2019 р по 30.06.19 р

31 травня 2019 Акція «Дитяче ліжко за 219 руб.»

Саме зараз в магазинах «Королівство Сну» проходить акція: підліткова ліжко за 219 руб Саме зараз в магазинах «Королівство Сну» проходить акція: підліткова ліжко за 219 руб. при покупці в комплекті з будь-яким матрацом!
з 1.06.2019 р по 30.06.19 р

31 травня 2019 Меблі в розстрочку

У магазинах «Королівство Сну» можна купити спальні, ліжка, матраци, люстри та інші товари в розстрочку на термін 3-12 місяців У магазинах «Королівство Сну» можна купити спальні, ліжка, матраци, люстри та інші товари в розстрочку на термін 3-12 місяців. Розстрочку без відсотків можна оформити в будь-якому фірмовому магазині.
з 1.06.2019 р по 30.06.19 р

31 травня 2019 Якщо меблі не сподобалася - можна повернути!

«А якщо мені не сподобається «А якщо мені не сподобається?» - це, мабуть, головне побоювання при замовленні меблів через інтернет. «Королівство Сну» розуміє ваші сумніви. І тому робить спеціальну пропозицію: якщо замовлені меблі вас не влаштує - її можна буде повернути!

31 травня 2019

«А якщо мені не сподобається?
 

Календарь